Oferta

Proponujemy Państwu zakres usług projektowych od koncepcji poprzez projekt konstrukcyjny i budowlany aż do projektu wykonawczego.

C.K. Projekt specjalizuje się w projektowaniu z zakresu budownictwa przemysłowego, dostarczając rozwiązania dla obiektów takich jak:

  • hale rożnego typu przeznaczenia (produkcyjne, wysokiego składowania, handlowe, logistyczne, sportowe, produkcji spożywczej, itp.)
  • elementy hal: belki podsuwnicowe, tory jezdne suwnic, wiaty, zadaszenia
  • obiekty przemysłu chemicznego i petrochemicznego
  • obiekty użyteczności publicznej

Doświadczona kadra inżynierska pozwala na wprowadzanie optymalnych rozwiązań spełniających najwyższe wymagania zarówno pod względem niezawodności konstrukcji, funkcjonalności jak również ekonomicznego wykorzystania stali i niskich kosztów utrzymania. W projektach hal stosowane są sprawdzone rozwiązania, tak aby obiekt był optymalnym połączeniem wysokiego komfortu użytkowania oraz estetyki.

Tworzone projekty uwzględniają wszystkie obowiązujące normy oraz przepisy ogólnobudowlane i branżowe. Z powodzeniem łączony jest aspekt ekonomiczny z bezpieczeństwem i solidnością. Gwarantuje to zadowolenie Inwestorów.

© 2016 CK Projekt